Uzunköprü Halkalı Tren Saatleri, Tren Bileti

Edirne > Kırklareli > Tekirdağ > İstanbul arasında Hergün çalışmaktadır.
  • Paylaş :

Güncelleme : 25 Ekim 2018

Uzunköprü > Halkalı Tren Saatleri

İstasyonKalkış
Edirne-Uzunköprü15:40
Kırklareli-Pehlivanköy15:57
Kırklareli-Babaeski-Alpullu16:17
Kırklareli-Lüleburgaz16:29
Kırklareli-Lüleburgaz-Kayabeyli16:40
Kırklareli-Lüleburgaz-Seyitler16:44
Tekirdağ-Muratlı16:58
Tekirdağ-Çorlu17:21
Tekirdağ-Çerkezköy17:45
İstanbul-Silivri-Sinekli18:01
İstanbul-Çatalca18:38
İstanbul-Başakşehir-Ispartakule19:02
İstanbul-Küçükçekmece-Km. 37+36219:10
İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı19:14

Halkalı > Uzunköprü Tren Saatleri

İstasyonKalkış
İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı08:30
İstanbul-Küçükçekmece-Km. 37+36208:40
İstanbul-Başakşehir-Ispartakule08:44
İstanbul-Çatalca09:08
Tekirdağ-Çerkezköy10:03
Tekirdağ-Çorlu10:25
Tekirdağ-Muratlı10:46
Kırklareli-Lüleburgaz-Seyitler10:59
Kırklareli-Lüleburgaz-Kayabeyli11:03
Kırklareli-Lüleburgaz11:14
Kırklareli-Babaeski-Alpullu11:29
Kırklareli-Pehlivanköy11:46
Edirne-Uzunköprü12:01

Sefer Günleri : Hergün

Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
İstanbul-Çatalca 18:38
7 dk
İstanbul-Başakşehir-Ispartakule 19:02
31 dk
İstanbul-K.Çekmece-Km. 37+362 19:10
39 dk
İstanbul-K.Çekmece-Halkalı 19:14
43 dk
Güncelleme: 22.02.2019 18:31:35
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tcddtasimacilik.gov.tr adresinden alınmakta olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.