Sincan Polatlı Tren Saatleri, Tren Bileti

Ankara arasında Hergün çalışmaktadır.
  • Paylaş :

Güncelleme : 25 Ekim 2018

Sincan > Polatlı Tren Saatleri

İstasyonTren
22613
Tren
22615
Ankara Gar18:00
Sincan05:5018:18
Sazpınarı05:5318:21
Türkobası06:0818:36
Malıköy06:1318:41
Temelli06:1918:47
Poyraz06:2418:52
Yenidoğan06:2818:56
Polatlı06:4019:08

Polatlı > Sincan Tren Saatleri

İstasyonTren
22614
Tren
22616
Polatlı07:0019:30
Yenidoğan07:1419:43
Poyraz07:1819:47
Temelli07:2319:52
Malıköy07:2919:58
Türkobası07:3420:03
Sazpınarı07:5020:18
Sincan07:5420:20
Ankara Gar08:09

Sefer Günleri : Hergün

Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Sincan Polatlı Ankara Tren Sincan Polatlı Ankara-Çankaya-Ankara Gar 18:00
8 s 16 dk
Sincan Polatlı Ankara Tren Sincan Polatlı Ankara-Sincan 18:18
8 s 34 dk
Sincan Polatlı Ankara Tren Sincan Polatlı Ankara-Sincan-Sazpınarı 18:21
8 s 37 dk
Sincan Polatlı Ankara Tren Sincan Polatlı Ankara-Sincan-Türkobası 18:36
8 s 52 dk
Sincan Polatlı Ankara Tren Sincan Polatlı Ankara-Sincan-Malıköy 18:41
8 s 57 dk
Sincan Polatlı Ankara Tren Sincan Polatlı Ankara-Sincan-Temelli 18:47
9 s 3 dk
Sincan Polatlı Ankara Tren Sincan Polatlı Ankara-Polatlı-Poyraz 18:52
9 s 8 dk
Sincan Polatlı Ankara Tren Sincan Polatlı Ankara-Polatlı-Yenidoğan 18:56
9 s 12 dk
Sincan Polatlı Ankara Tren Sincan Polatlı Ankara-Polatlı 19:08
9 s 24 dk
Sincan Polatlı Ankara Tren Polatlı Sincan Ankara-Polatlı 19:30
9 s 46 dk
Güncelleme: 19.12.2018 09:44:14
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tcddtasimacilik.gov.tr adresinden alınmakta olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.