Kütahya Eskişehir Tren Saatleri, Tren Bileti

Kütahya > Eskişehir arasında Hergün çalışmaktadır.
  • Paylaş :

Güncelleme : 25 Ekim 2018

Kütahya > Eskişehir Tren Saatleri

İstasyon7260372605
Kütahya12:0518:00
Alayunt12:1618:12
Uluköy12:3118:27
Sabuncupınar12:4118:38
Porsuk12:5218:49
Gökçekısık13:0619:05
Kızılinler13:1719:16
Eskişehir13:3319:32

Eskişehir > Kütahya Tren Saatleri

İstasyon7260272604
Eskişehir09:2014:20
Kızılinler09:3714:37
Gökçekısık09:4814:48
Porsuk10:0215:02
Sabuncupınar10:1515:13
Uluköy10:2515:24
Alayunt10:4115:39
Kütahya10:5115:49

Sefer Günleri : Hergün

Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Kütahya Eskişehir Tren Eskişehir Kütahya Eskişehir-Tepebaşı-Gökçekısık 09:48
3 dk
Kütahya Eskişehir Tren Eskişehir Kütahya Eskişehir-Odunpazarı-Porsuk 10:02
17 dk
Kütahya Eskişehir Tren Eskişehir Kütahya Kütahya-Merkez-Sabuncupınar 10:15
30 dk
Kütahya Eskişehir Tren Eskişehir Kütahya Kütahya-Merkez-Uluköy 10:25
40 dk
Kütahya Eskişehir Tren Eskişehir Kütahya Kütahya-Merkez-Alayunt 10:41
56 dk
Kütahya Eskişehir Tren Eskişehir Kütahya Kütahya-Merkez 10:51
1 s 6 dk
Kütahya Eskişehir Tren Kütahya Eskişehir Kütahya-Merkez 12:05
2 s 20 dk
Kütahya Eskişehir Tren Kütahya Eskişehir Kütahya-Merkez-Alayunt 12:16
2 s 31 dk
Kütahya Eskişehir Tren Kütahya Eskişehir Kütahya-Merkez-Uluköy 12:31
2 s 46 dk
Kütahya Eskişehir Tren Kütahya Eskişehir Kütahya-Merkez-Sabuncupınar 12:41
2 s 56 dk
Güncelleme: 19.12.2018 09:45:18
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tcddtasimacilik.gov.tr adresinden alınmakta olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.