Karabük Zonguldak Tren Saatleri, Tren Bileti

Karabük > Zonguldak arasında Hergün çalışmaktadır.
  • Paylaş :

Güncelleme : 25 Ekim 2018

Karabük > Zonguldak Tren Saatleri

İstasyon226262263022636
Karabük-Merkez07:1513:0018:10
Karabük-Merkez-Bolkuş07:2813:1418:24
Karabük-Yenice-Balıkısık07:4713:3418:44
Karabük-Yenice-Kölemen07:5213:3918:49
Karabük-Yenice-Yeşilyenice07:5913:4618:56
Karabük-Yenice-Cebeciler08:0313:5019:00
Karabük-Yenice-Ibrıcak08:0713:5419:04
Karabük-Yenice-Çamlaraltı08:1213:5919:09
Karabük-Yenice-Kayadibi08:1714:0419:14
Zonguldak-Gökçebey08:3214:2119:29
Zonguldak-Gökçebey-Üçburgu08:3614:2519:33
Zonguldak-Gökçebey-Bakacakkadı08:4014:2919:37
Zonguldak-Çaycuma-Kayıkçılar08:4514:3419:42
Zonguldak-Çaycuma-Ahatlı08:4814:3719:45
Zonguldak-Çaycuma08:5214:4219:49
Zonguldak-Çaycuma-Akyamaç08:5814:4819:55
Zonguldak-Çaycuma-Kiremithane09:0214:5219:59
Zonguldak-Çaycuma-Km. 378+54509:04
Zonguldak-Çaycuma-Saltukova09:0814:5620:03
Zonguldak-Çaycuma-Derecikören09:1315:0120:08
Zonguldak-Çaycuma-Gökçeler09:1615:0420:11
Zonguldak-Çaycuma-Sefercik09:1915:0720:14
Zonguldak-Çaycuma-Filyos09:2315:1120:18
Zonguldak-Kilimli-Türkali09:2815:1620:23
Zonguldak-Kilimli-Göbü09:3215:2020:27
Zonguldak-Kilimli-Muslu09:3715:2520:32
Zonguldak-Kilimli-Kazköy09:4015:2820:35
Zonguldak-Kilimli-Işıkveren09:4315:3120:38
Zonguldak-Kilimli-Çatalağzı09:4815:3620:46
Zonguldak-Kilimli09:5215:4020:50
Zonguldak-Merkez-İnağzı09:5515:4320:53
Zonguldak-Merkez-Kapuz09:5815:4620:56
Zonguldak-Merkez10:0315:5121:01

Zonguldak > Karabük Tren Saatleri

İstasyon226212262722633
Zonguldak-Merkez07:4013:3018:35
Zonguldak-Merkez-Kapuz07:4613:3618:41
Zonguldak-Merkez-İnağzı07:4913:3918:44
Zonguldak-Kilimli07:5213:4218:47
Zonguldak-Kilimli-Çatalağzı07:5813:4818:53
Zonguldak-Kilimli-Işıkveren08:0213:5218:57
Zonguldak-Kilimli-Kazköy08:0513:5519:00
Zonguldak-Kilimli-Muslu08:0813:5819:03
Zonguldak-Kilimli-Göbü08:1314:0319:08
Zonguldak-Kilimli-Türkali08:1714:0719:12
Zonguldak-Çaycuma-Filyos08:2314:1319:18
Zonguldak-Çaycuma-Sefercik08:2614:1619:21
Zonguldak-Çaycuma-Gökçeler08:2914:1919:24
Zonguldak-Çaycuma-Derecikören08:3214:2219:27
Zonguldak-Çaycuma-Saltukova08:3714:2819:33
Zonguldak-Çaycuma-Km. 378+54508:40
Zonguldak-Çaycuma-Kiremithane08:4214:3219:37
Zonguldak-Çaycuma-Akyamaç08:4614:3619:41
Zonguldak-Çaycuma08:5314:4419:48
Zonguldak-Çaycuma-Ahatlı08:5614:4719:51
Zonguldak-Çaycuma-Kayıkçılar08:5914:5019:54
Zonguldak-Gökçebey-Bakacakkadı09:0414:5519:59
Zonguldak-Gökçebey-Üçburgu09:0814:5920:03
Zonguldak-Gökçebey09:1315:0420:08
Karabük-Yenice-Kayadibi09:3015:2120:25
Karabük-Yenice-Çamlaraltı09:3415:2520:29
Karabük-Yenice-Ibrıcak09:3915:3020:34
Karabük-Yenice-Cebeciler09:4315:3520:38
Karabük-Yenice-Yeşilyenice09:4815:4020:43
Karabük-Yenice-Kölemen09:5415:4620:49
Karabük-Yenice-Balıkısık10:0015:5120:55
Karabük-Merkez-Bolkuş10:1916:1021:13
Karabük-Merkez10:3216:2321:26

Sefer Günleri : Hergün

Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Karabük Zonguldak Tren Karabük Zonguldak Zonguldak-Kilimli-Çatalağzı 09:48
2 dk
Karabük Zonguldak Tren Zonguldak Karabük Karabük-Yenice-Yeşilyenice 09:48
2 dk
Karabük Zonguldak Tren Karabük Zonguldak Zonguldak-Kilimli 09:52
6 dk
Karabük Zonguldak Tren Zonguldak Karabük Karabük-Yenice-Kölemen 09:54
8 dk
Karabük Zonguldak Tren Karabük Zonguldak Zonguldak-Merkez-İnağzı 09:55
9 dk
Karabük Zonguldak Tren Karabük Zonguldak Zonguldak-Merkez-Kapuz 09:58
12 dk
Karabük Zonguldak Tren Zonguldak Karabük Karabük-Yenice-Balıkısık 10:00
14 dk
Karabük Zonguldak Tren Karabük Zonguldak Zonguldak-Merkez 10:03
17 dk
Karabük Zonguldak Tren Zonguldak Karabük Karabük-Merkez-Bolkuş 10:19
33 dk
Karabük Zonguldak Tren Zonguldak Karabük Karabük-Merkez 10:32
46 dk
Güncelleme: 19.12.2018 09:46:00
Karabük Zonguldak, Tren Saatleri,Tren Bileti

Geçiş İllerine Göre Bağlantı Trenleri

KarabükKarabük Zonguldak
ZonguldakKarabük Zonguldak
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tcddtasimacilik.gov.tr adresinden alınmakta olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.