Kapıkule Çerkezköy Halkalı, Tren Bileti

Kapıkule Çerkezköy Halkalı İstanbul Edirne Tren Saatleri -yolplani.com
  • Paylaş :

Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı Tren Saatleri

İliİstasyonKalkış
EdirneMerkez-Kapıkule07:25
EdirneMerkez-Edirne Şehir07:39
EdirneMerkez07:43
EdirneHavşa-Şerbettar08:00
EdirneUzunköprü-Bahçıvanova08:06
KırklareliPehlivanköy08:15
KırklareliBabaeski-Alpullu08:35
KırklareliLüleburgaz08:47
KırklareliLüleburgaz-Kayabeyli08:58
KırklareliLüleburgaz-Seyitler09:02
TekirdağMuratlı09:16
TekirdağÇorlu09:41
TekirdağErgene-Velimeşe09:52
TekirdağÇerkezköy10:04
İstanbulÇatalca10:56
İstanbulBaşakşehir-Ispartakule11:19
İstanbulHalkalı-Km. 30+50011:27
İstanbulHalkalı11:31

Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule Tren Saatleri

İliİstasyonKalkış
İstanbulHalkalı18:00
İstanbulHalkalı-Km. 37+36218:10
İstanbulBaşakşehir-Ispartakule18:13
İstanbulÇatalca-Sığırcı18:39
İstanbulSilivri-Sinekli19:16
TekirdağÇerkezköy19:34
TekirdağErgene-Velimeşe19:45
TekirdağÇorlu19:57
TekirdağMuratlı-Soğucak20:18
KırklareliLüleburgaz-Seyitler20:31
KırklareliLüleburgaz-Kayabeyli20:35
KırklareliLüleburgaz20:47
KırklareliBabaeski-Alpullu21:02
KırklareliPehlivanköy21:19
EdirneUzunköprü-Bahçıvanova21:28
EdirneHavşa-Şerbettar21:35
EdirneMerkez21:53
EdirneMerkez-Edirne Şehir21:56
EdirneMerkez-Kapıkule22:09
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan tcdd tren saatleri ve diğer bilgiler sadece bilgi amaçlı olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Diğer Menüler