İzmir Aydın Nazilli Tren Saatleri, Tren Bileti

İzmir > Aydın arasında Hergün çalışmaktadır.
  • Paylaş :

Güncelleme : 25 Ekim 2018

İzmir (Basmane) > Aydın (Nazilli) Tren Saatleri

İstasyonTren
32713
İzmir-Konak-Basmane13:40
İzmir-Gaziemir13:56
İzmir-Gaziemir-A.Mend. Havaalanı14:02
İzmir-Menderes14:07
İzmir-Torbalı-Pancar14:21
İzmir-Torbalı14:32
İzmir-Torbalı-Tepeköy14:39
İzmir-Selçuk15:01
İzmir-Selçuk-Çamlık15:14
Aydın-Germencik-Ortaklar15:32
Aydın-Germencik15:43
Aydın-İncirliova15:53
Aydın-Merkez16:04
Aydın-Merkez-Umurlu16:16
Aydın-Köşk16:26
Aydın-Köşk-Karaali16:34
Aydın-Sultanhisar16:37
Aydın-Sultanhisar-Atça16:43
Aydın-Nazilli-İsabeyli16:49
Aydın-Nazilli16:54

Aydın (Nazilli) > İzmir (Basmane) Tren Saatleri

İstasyonTren
32714
Aydın-Nazilli17:30
Aydın-Nazilli-İsabeyli17:36
Aydın-Sultanhisar-Atça17:42
Aydın-Sultanhisar17:49
Aydın-Köşk17:59
Aydın-Merkez-Umurlu18:09
Aydın-Merkez18:22
Aydın-İncirliova18:31
Aydın-Germencik18:42
Aydın-Germencik-Ortaklar18:53
İzmir-Selçuk-Çamlık19:14
İzmir-Selçuk19:27
İzmir-Selçuk-Sağlık19:42
İzmir-Torbalı-Tepeköy19:49
İzmir-Torbalı19:54
İzmir-Torbalı-Pancar20:04
İzmir-Menderes20:16
İzmir-Gaziemir-A.Mend. Havaalanı20:21
İzmir-Gaziemir20:27
İzmir-Konak-Basmane20:43

Sefer Günleri : Hergün

Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren Nazilli-Aydın İzmir Aydın-Germencik 18:42
6 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren Nazilli-Aydın İzmir Aydın-Germencik-Ortaklar 18:53
17 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren Nazilli-Aydın İzmir İzmir-Selçuk-Çamlık 19:14
38 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren Nazilli-Aydın İzmir İzmir-Selçuk 19:27
51 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren Nazilli-Aydın İzmir İzmir-Selçuk-Sağlık 19:42
1 s 6 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren Nazilli-Aydın İzmir İzmir-Torbalı-Tepeköy 19:49
1 s 13 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren Nazilli-Aydın İzmir İzmir-Torbalı 19:54
1 s 18 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren Nazilli-Aydın İzmir İzmir-Torbalı-Pancar 20:04
1 s 28 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren Nazilli-Aydın İzmir İzmir-Menderes 20:16
1 s 40 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren Nazilli-Aydın İzmir İzmir-Gaziemir-A.Mend. Havaalanı 20:21
1 s 45 dk
Güncelleme: 22.02.2019 18:36:31
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tcddtasimacilik.gov.tr adresinden alınmakta olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.