İzmir Aydın Nazilli Tren Saatleri, Tren Bileti

İzmir > Aydın arasında Hergün çalışmaktadır.
  • Paylaş :

Güncelleme : 25 Ekim 2018

İzmir (Basmane) > Aydın (Nazilli) Tren Saatleri

İstasyonTren
32713
İzmir-Konak-Basmane13:40
İzmir-Gaziemir13:56
İzmir-Gaziemir-A.Mend. Havaalanı14:02
İzmir-Menderes14:07
İzmir-Torbalı-Pancar14:21
İzmir-Torbalı14:32
İzmir-Torbalı-Tepeköy14:39
İzmir-Selçuk15:01
İzmir-Selçuk-Çamlık15:14
Aydın-Germencik-Ortaklar15:32
Aydın-Germencik15:43
Aydın-İncirliova15:53
Aydın-Merkez16:04
Aydın-Merkez-Umurlu16:16
Aydın-Köşk16:26
Aydın-Köşk-Karaali16:34
Aydın-Sultanhisar16:37
Aydın-Sultanhisar-Atça16:43
Aydın-Nazilli-İsabeyli16:49
Aydın-Nazilli16:54

Aydın (Nazilli) > İzmir (Basmane) Tren Saatleri

İstasyonTren
32714
Aydın-Nazilli17:30
Aydın-Nazilli-İsabeyli17:36
Aydın-Sultanhisar-Atça17:42
Aydın-Sultanhisar17:49
Aydın-Köşk17:59
Aydın-Merkez-Umurlu18:09
Aydın-Merkez18:22
Aydın-İncirliova18:31
Aydın-Germencik18:42
Aydın-Germencik-Ortaklar18:53
İzmir-Selçuk-Çamlık19:14
İzmir-Selçuk19:27
İzmir-Selçuk-Sağlık19:42
İzmir-Torbalı-Tepeköy19:49
İzmir-Torbalı19:54
İzmir-Torbalı-Pancar20:04
İzmir-Menderes20:16
İzmir-Gaziemir-A.Mend. Havaalanı20:21
İzmir-Gaziemir20:27
İzmir-Konak-Basmane20:43

Sefer Günleri : Hergün

Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren İzmir Nazilli-Aydın İzmir-Konak-Basmane 13:40
3 s 56 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren İzmir Nazilli-Aydın İzmir-Gaziemir 13:56
4 s 12 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren İzmir Nazilli-Aydın İzmir-Gaziemir-A.Mend. Havaalanı 14:02
4 s 18 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren İzmir Nazilli-Aydın İzmir-Menderes 14:07
4 s 23 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren İzmir Nazilli-Aydın İzmir-Torbalı-Pancar 14:21
4 s 37 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren İzmir Nazilli-Aydın İzmir-Torbalı 14:32
4 s 48 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren İzmir Nazilli-Aydın İzmir-Torbalı-Tepeköy 14:39
4 s 55 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren İzmir Nazilli-Aydın İzmir-Selçuk 15:01
5 s 17 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren İzmir Nazilli-Aydın İzmir-Selçuk-Çamlık 15:14
5 s 30 dk
İzmir Basmane Nazilli Aydın İzmir Tren İzmir Nazilli-Aydın Aydın-Germencik-Ortaklar 15:32
5 s 48 dk
Güncelleme: 19.12.2018 09:44:53
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tcddtasimacilik.gov.tr adresinden alınmakta olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.