İzmir Denizli Tren Saatleri, Tren Bileti

İzmir > Aydın > Denizli arasında Hergün çalışmaktadır.
  • Paylaş :

Güncelleme : 25 Ekim 2018

İzmir (Basmane) > Denizli Tren Saatleri

İstasyon327013270332705327073270932711
İzmir-Konak-Basmane07:4509:0011:2515:3016:3018:15
İzmir-Gaziemir08:0309:1711:3915:4616:4518:30
İzmir-Gaziemir-A.Mend. Havaalanı08:1009:2311:4515:5216:5018:36
İzmir-Menderes08:1609:2911:5115:5816:5518:43
İzmir-Torbalı-Pancar08:3109:4512:0616:1217:0918:59
İzmir-Torbalı08:4109:5712:2016:2317:2019:12
İzmir-Torbalı-Tepeköy08:4710:0312:2716:3117:3119:19
İzmir-Selçuk-Sağlık08:5417:3819:26
İzmir-Selçuk09:1010:2512:5016:5317:5619:42
İzmir-Selçuk-Çamlık09:2310:3813:0317:0618:0919:55
Aydın-Germencik-Ortaklar09:4110:5613:2117:2418:2920:14
Aydın-Germencik09:5111:0713:3217:3518:4120:25
Aydın-İncirliova10:0111:1713:4217:4518:5120:35
Aydın-Merkez10:1311:2913:5217:5719:0120:45
Aydın-Merkez-Umurlu10:2611:4214:0518:1019:1320:58
Aydın-Köşk10:3511:5214:1418:2019:2321:08
Aydın-Sultanhisar10:4512:0214:2518:3119:3321:18
Aydın-Sultanhisar-Atça10:5112:0914:3118:3719:3921:24
Aydın-Nazilli-İsabeyli10:5718:43
Aydın-Nazilli11:0412:2214:4418:5019:5221:37
Aydın-Kuyucak11:1612:3314:5519:0120:0321:48
Aydın-Kuyucak-Pamukören11:2312:4015:0219:0820:1021:55
Aydın-Kuyucak-Horsunlu11:2812:4615:0719:1420:1522:01
Aydın-Buharkent11:4012:5815:2019:2620:2722:13
Denizli-Sarayköy11:5513:1415:3519:4120:4222:28
Denizli-Pamukkale-Goncalı12:1313:3115:5319:5920:5922:46
Denizli-Merkez12:2413:4216:0420:1021:1022:57

Denizli > İzmir (Basmane) Tren Saatleri

İstasyon327023270432706327083271032712
Denizli-Merkez04:2005:5008:2512:4514:3517:30
Denizli-Merkez-Km. 251+48504:3106:0108:3612:5614:4617:41
Denizli-Pamukkale-Goncalı04:3306:0408:3912:5814:4817:43
Denizli-Sarayköy04:4906:2008:5813:1515:0417:59
Aydın-Buharkent05:0406:3509:1313:3015:2118:14
Aydın-Kuyucak-Horsunlu05:1606:4709:2513:4215:3318:27
Aydın-Kuyucak-Pamukören05:2106:5209:3013:4715:3818:32
Aydın-Kuyucak05:2906:5909:3713:5415:4518:39
Aydın-Nazilli05:4107:1109:5014:0615:5818:52
Aydın-Nazilli-İsabeyli07:1718:58
Aydın-Sultanhisar-Atça05:5207:2310:0114:1716:1019:04
Aydın-Sultanhisar05:5807:2910:0714:2416:1619:10
Aydın-Köşk06:0807:3910:1714:3416:2719:22
Aydın-Merkez-Umurlu06:1707:4810:2714:4316:3619:31
Aydın-Merkez06:3008:0610:4214:5816:5219:45
Aydın-İncirliova06:3908:1510:5215:1017:0119:54
Aydın-Germencik06:5008:2511:0615:2017:1220:04
Aydın-Germencik-Ortaklar07:0108:3511:1715:3117:2320:15
İzmir-Selçuk-Çamlık07:2108:5511:3715:5217:4320:35
İzmir-Selçuk07:3509:0911:5016:0517:5720:49
İzmir-Selçuk-Sağlık07:5112:0616:2118:12
İzmir-Torbalı-Tepeköy07:5909:3312:1416:3018:2021:13
İzmir-Torbalı08:0509:3912:1916:3518:2721:20
İzmir-Torbalı-Pancar08:1409:4812:2816:4418:3621:30
İzmir-Menderes08:2810:0112:4116:5618:4921:44
İzmir-Gaziemir-A.Mend. Havaalanı08:3410:0612:4717:0118:5521:49
İzmir-Gaziemir08:4010:1112:5217:0619:0021:54
İzmir-Konak-Basmane08:5910:2813:0917:2419:1622:09

Sefer Günleri : Hergün

Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Basmane İzmir Denizli Tren İzmir Denizli İzmir-Torbalı-Pancar 09:45
1 dk
Basmane İzmir Denizli Tren Denizli İzmir İzmir-Torbalı-Pancar 09:48
4 dk
Basmane İzmir Denizli Tren Denizli İzmir Aydın-Nazilli 09:50
6 dk
Basmane İzmir Denizli Tren İzmir Denizli Aydın-Germencik 09:51
7 dk
Basmane İzmir Denizli Tren İzmir Denizli İzmir-Torbalı 09:57
13 dk
Basmane İzmir Denizli Tren İzmir Denizli Aydın-İncirliova 10:01
17 dk
Basmane İzmir Denizli Tren Denizli İzmir İzmir-Menderes 10:01
17 dk
Basmane İzmir Denizli Tren Denizli İzmir Aydın-Sultanhisar-Atça 10:01
17 dk
Basmane İzmir Denizli Tren İzmir Denizli İzmir-Torbalı-Tepeköy 10:03
19 dk
Basmane İzmir Denizli Tren Denizli İzmir İzmir-Gaziemir-A.Mend. Havaalanı 10:06
22 dk
Güncelleme: 19.12.2018 09:44:08
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tcddtasimacilik.gov.tr adresinden alınmakta olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.