İzmir Denizli Tren Saatleri, Tren Bileti

İzmir > Aydın > Denizli arasında Hergün çalışmaktadır.
  • Paylaş :

Güncelleme : 25 Ekim 2018

İzmir (Basmane) > Denizli Tren Saatleri

İstasyon327013270332705327073270932711
İzmir-Konak-Basmane07:4509:0011:2515:3016:3018:15
İzmir-Gaziemir08:0309:1711:3915:4616:4518:30
İzmir-Gaziemir-A.Mend. Havaalanı08:1009:2311:4515:5216:5018:36
İzmir-Menderes08:1609:2911:5115:5816:5518:43
İzmir-Torbalı-Pancar08:3109:4512:0616:1217:0918:59
İzmir-Torbalı08:4109:5712:2016:2317:2019:12
İzmir-Torbalı-Tepeköy08:4710:0312:2716:3117:3119:19
İzmir-Selçuk-Sağlık08:5417:3819:26
İzmir-Selçuk09:1010:2512:5016:5317:5619:42
İzmir-Selçuk-Çamlık09:2310:3813:0317:0618:0919:55
Aydın-Germencik-Ortaklar09:4110:5613:2117:2418:2920:14
Aydın-Germencik09:5111:0713:3217:3518:4120:25
Aydın-İncirliova10:0111:1713:4217:4518:5120:35
Aydın-Merkez10:1311:2913:5217:5719:0120:45
Aydın-Merkez-Umurlu10:2611:4214:0518:1019:1320:58
Aydın-Köşk10:3511:5214:1418:2019:2321:08
Aydın-Sultanhisar10:4512:0214:2518:3119:3321:18
Aydın-Sultanhisar-Atça10:5112:0914:3118:3719:3921:24
Aydın-Nazilli-İsabeyli10:5718:43
Aydın-Nazilli11:0412:2214:4418:5019:5221:37
Aydın-Kuyucak11:1612:3314:5519:0120:0321:48
Aydın-Kuyucak-Pamukören11:2312:4015:0219:0820:1021:55
Aydın-Kuyucak-Horsunlu11:2812:4615:0719:1420:1522:01
Aydın-Buharkent11:4012:5815:2019:2620:2722:13
Denizli-Sarayköy11:5513:1415:3519:4120:4222:28
Denizli-Pamukkale-Goncalı12:1313:3115:5319:5920:5922:46
Denizli-Merkez12:2413:4216:0420:1021:1022:57

Denizli > İzmir (Basmane) Tren Saatleri

İstasyon327023270432706327083271032712
Denizli-Merkez04:2005:5008:2512:4514:3517:30
Denizli-Merkez-Km. 251+48504:3106:0108:3612:5614:4617:41
Denizli-Pamukkale-Goncalı04:3306:0408:3912:5814:4817:43
Denizli-Sarayköy04:4906:2008:5813:1515:0417:59
Aydın-Buharkent05:0406:3509:1313:3015:2118:14
Aydın-Kuyucak-Horsunlu05:1606:4709:2513:4215:3318:27
Aydın-Kuyucak-Pamukören05:2106:5209:3013:4715:3818:32
Aydın-Kuyucak05:2906:5909:3713:5415:4518:39
Aydın-Nazilli05:4107:1109:5014:0615:5818:52
Aydın-Nazilli-İsabeyli07:1718:58
Aydın-Sultanhisar-Atça05:5207:2310:0114:1716:1019:04
Aydın-Sultanhisar05:5807:2910:0714:2416:1619:10
Aydın-Köşk06:0807:3910:1714:3416:2719:22
Aydın-Merkez-Umurlu06:1707:4810:2714:4316:3619:31
Aydın-Merkez06:3008:0610:4214:5816:5219:45
Aydın-İncirliova06:3908:1510:5215:1017:0119:54
Aydın-Germencik06:5008:2511:0615:2017:1220:04
Aydın-Germencik-Ortaklar07:0108:3511:1715:3117:2320:15
İzmir-Selçuk-Çamlık07:2108:5511:3715:5217:4320:35
İzmir-Selçuk07:3509:0911:5016:0517:5720:49
İzmir-Selçuk-Sağlık07:5112:0616:2118:12
İzmir-Torbalı-Tepeköy07:5909:3312:1416:3018:2021:13
İzmir-Torbalı08:0509:3912:1916:3518:2721:20
İzmir-Torbalı-Pancar08:1409:4812:2816:4418:3621:30
İzmir-Menderes08:2810:0112:4116:5618:4921:44
İzmir-Gaziemir-A.Mend. Havaalanı08:3410:0612:4717:0118:5521:49
İzmir-Gaziemir08:4010:1112:5217:0619:0021:54
İzmir-Konak-Basmane08:5910:2813:0917:2419:1622:09

Sefer Günleri : Hergün

Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Basmane İzmir Denizli Tren Denizli İzmir Aydın-Kuyucak-Pamukören 18:32
Basmane İzmir Denizli Tren İzmir Denizli İzmir-Gaziemir-A.Mend. Havaalanı 18:36
4 dk
Basmane İzmir Denizli Tren Denizli İzmir İzmir-Torbalı-Pancar 18:36
4 dk
Basmane İzmir Denizli Tren İzmir Denizli Aydın-Sultanhisar-Atça 18:37
5 dk
Basmane İzmir Denizli Tren Denizli İzmir Aydın-Kuyucak 18:39
7 dk
Basmane İzmir Denizli Tren İzmir Denizli Aydın-Germencik 18:41
9 dk
Basmane İzmir Denizli Tren İzmir Denizli Aydın-Nazilli-İsabeyli 18:43
11 dk
Basmane İzmir Denizli Tren İzmir Denizli İzmir-Menderes 18:43
11 dk
Basmane İzmir Denizli Tren Denizli İzmir İzmir-Menderes 18:49
17 dk
Basmane İzmir Denizli Tren İzmir Denizli Aydın-Nazilli 18:50
18 dk
Güncelleme: 22.02.2019 18:32:08
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tcddtasimacilik.gov.tr adresinden alınmakta olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.