İskenderun Mersin Tren Saatleri, Tren Bileti

Hatay > Osmaniye > Adana > Mersin arasında Hergün çalışmaktadır.
  • Paylaş :

Güncelleme : 25 Ekim 2018

İskenderun > Mersin Tren Saatleri

İstasyon6268362685
İskenderun07:1417:00
Sarıseki07:2417:10
İsdemir07:3117:17
Km.38+07507:3617:22
Payas07:3917:25
Dörtyol07:4617:32
Erzin07:5817:46
Toprakkale08:0918:00
Günyazı08:22x
Ceyhan gar08:3318:23
Yakapınar08:5718:40
İncirlik09:0818:52
Kiremithane09:1418:58
Adana09:2119:05
Şakirpaşa09:2619:10
Şehitlik09:3219:17
Yenice09:4919:35
Tarsus10:0719:52
Taşkent10:1920:05
Karacailyas10:2620:12
Tırmıl10:3020:16
Mersin10:3820:24
Huzurkentx19:59

Mersin > İskenderun Tren Saatleri

İstasyon6268462686
Mersin06:3015:30
Tırmıl06:3915:39
Karacailyas06:4315:43
Taşkent06:5115:51
Huzurkent06:57x
Tarsus07:0416:04
Yenice07:2216:21
Şehitlik07:3816:37
Şakirpaşa07:4416:43
Adana07:5016:50
Kiremithane07:5616:56
İncirlik08:0217:03
Yakapınar08:1417:15
Ceyhan gar08:3217:33
Günyazı08:4217:43
Toprakkale08:5517:56
Erzin09:0518:06
Dörtyol09:1918:19
Payas09:2518:25
Km.38+07509:2818:28
İsdemir09:3318:33
Sarıseki09:3918:39
İskenderun09:4818:48

Sefer Günleri : Hergün

Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
İskenderun Mersin Tren Mersin İskenderun Mersin-Merkez 15:30
2 s 38 dk
İskenderun Mersin Tren Mersin İskenderun Mersin-Akdeniz-Tırmıl 15:39
2 s 47 dk
İskenderun Mersin Tren Mersin İskenderun Mersin-Akdeniz-Karacailyas 15:43
2 s 51 dk
İskenderun Mersin Tren Mersin İskenderun Mersin-Akdeniz-Taşkent 15:51
2 s 59 dk
İskenderun Mersin Tren Mersin İskenderun Mersin-Tarsus 16:04
3 s 12 dk
İskenderun Mersin Tren Mersin İskenderun Adana-Yüreğir-Yenice 16:21
3 s 29 dk
İskenderun Mersin Tren Mersin İskenderun Adana-Seyhan-Şehitlik 16:37
3 s 45 dk
İskenderun Mersin Tren Mersin İskenderun Adana-Seyhan-Şakirpaşa 16:43
3 s 51 dk
İskenderun Mersin Tren Mersin İskenderun Adana-Merkez 16:50
3 s 58 dk
İskenderun Mersin Tren Mersin İskenderun Adana-Yüreğir-Kiremithane 16:56
4 s 4 dk
Güncelleme: 23.02.2019 12:52:35
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tcddtasimacilik.gov.tr adresinden alınmakta olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.