YHT İstanbul Konya İstanbul Hızlı Tren Saatleri

Konya > İstanbul > Eskişehir > Kocaeli > Bilecik > Sakarya arasında Hergün çalışmaktadır.
İstanbul Konya hızlı treni kaç saat? ortalama 4 saat 16 dakika sürmektedir. Hızlı tren bileti ise ekonomik 86 TL dir. İstanbul Konya hızlı tren saatlerine aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

  • Paylaş :

Güncelleme : 30 Ekim 2018

YHT İstanbul > Konya Hızlı Tren Saatleri

05.04.2018 tarihinden itibaren geçerlidir.

Durak AdıTren
81302
Tren
81304
Tren
81306
İstanbul Pendik07:3012:3518:25
Kocaeli Gebze07:4712:5218:42
Kocaeli İzmit08:1913:2419:14
Sakarya Arifiye08:4013:4519:35
Bilecik 09:2314:2820:18
Bilecik Bozüyük09:4514:5020:40
Eskişehir 10:0515:1021:00
Konya Meram11:4616:5122:41
Süre 04:1604:1604:16

YHT Konya > İstanbul Hızlı Tren Saatleri

05.04.2018 tarihinden itibaren geçerlidir.

Durak AdıTren
81301
Tren
81303
Tren
81305
Konya Meram06:5012:5517:45
Eskişehir 08:3414:4119:31
Bilecik Bozüyük08:5114:5819:48
Bilecik 09:0915:1620:06
Sakarya Arifiye09:4815:5520:45
Kocaeli İzmit10:1016:1721:07
Kocaeli Gebze10:4216:4921:39
İstanbul Pendik10:5817:0521:55
Süre 04:0804:1004:10

Sefer Günleri : Hergün

TCDD Tren İstasyonları Telefonları

İstanbul Pendik YHT
05.30 - 22.30
(216) 354 01 30
Arifiye Tren Garı
05.30 - 21.00
(264) 229 44 23
Gebze Tren Garı
06.00 - 22.30
(262) 655 78 51
İzmit Tren Garı
24 Saat Açık
(262) 321 10 39
Eskişehir Tren Garı
24 Saat Açık
(222) 225 55 55
Bilecik YHT Garı
07.30 - 22.00
(228) 215 00 31
Bozüyük YHT Garı
07.00-10.00 / 15.30-22.00
(228) 315 18 40
Konya Meram YHT Garı
24 Saat Açık
(332) 322 36 70-80

Bilet Gişe Telefon Numaraları

Pendik YHT Garına İETT Hatları

222 PENDİK - KADIKÖYHat Saatleri
16 PENDİK - KADIKÖYHat Saatleri
16A PENDİK - ÜSKÜDARHat Saatleri
16D A.KAYNARCA - KADIKÖYHat Saatleri
17 PENDİK - KADIKÖYHat Saatleri
251 PENDİK - ŞİŞLİHat Saatleri
133 GÜZELYALI - KARTALHat Saatleri
KM13 TUZLA-PENDİK METROHat Saatleri
17B GEBZE-KARTAL METROHat Saatleri
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 15.12.2018 21:47:04
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tcddtasimacilik.gov.tr adresinden alınmakta olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.