YHT İstanbul Ankara İstanbul Yüksek Hızlı Tren Saatleri

YHT İstanbul Ankara Hızlı Tren Saatleri YHT Bilet - yolplani.com
  • Paylaş :

Ankara > İstanbul Yüksek Hızlı Tren Seferleri

05.04.2018 tarihinden itibaren geçerlidir.

Ankara
Çankaya
Ankara
Etimesgut
Ankara
Polatlı
Eskişehir
Merkez
Bilecik
Bozüyük
Bilecik
Merkez
Sakarya
Arifiye
Kocaeli
İzmit
Kocaeli
Gebze
İstanbul
Pendik
Süre
06:0006:1807:2809:0009:4703:47
08:1008:2808:5109:3909:5610:1410:5311:1511:4712:0303:53
10:0010:1811:2711:4412:0212:4113:0313:3513:5103:51
11:4011:5812:2113:0914:2014:4215:1415:3003:50
14:2014:3815:4817:2017:5218:0803:48
16:4517:0317:2618:1418:3118:4919:2819:5020:2220:3803:53
18:2018:3819:0119:4920:0620:2421:0321:2521:5722:1303:53
19:2019:3820:4822:2023:0703:47
Çalışma Günleri : Hergün

İstanbul > Ankara Yüksek Hızlı Tren Seferleri

05.04.2018 tarihinden itibaren geçerlidir.

İstanbul
Pendik
Kocaeli
Gebze
Kocaeli
İzmit
Sakarya
Arifiye
Bilecik
Merkez
Bilecik
Bozüyük
Eskişehir
Merkez
Ankara
Polatlı
Ankara
Etimesgut
Ankara
Çankaya
Süre
06:3506:5207:2409:0410:1510:3103:56
08:4008:5709:2909:5010:3310:5511:1512:0212:3112:4704:07
10:0510:2210:5411:1512:3513:4514:0103:56
11:1511:3212:0412:2513:4514:3214:5715:1303:58
13:5514:1214:4415:4716:0916:2917:4017:5604:01
15:5016:0716:3917:0018:2019:0719:3219:4803:58
17:3017:4718:1918:4019:2319:4520:0520:5221:1721:3304:03
19:3519:5220:2422:0423:1623:3203:57
Çalışma Günleri : Hergün
HAREKET EDECEK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
YHT:Ankara > İstanbul
Ankara-Çankaya | Saat: 11:40
Ankara-Çankaya 11:40 5 dk
YHT:Ankara > İstanbul
Bilecik-Bozüyük | Saat: 11:44
Bilecik-Bozüyük 11:44 9 dk
YHT:Ankara > İstanbul
Kocaeli-Gebze | Saat: 11:47
Kocaeli-Gebze 11:47 12 dk
YHT:Ankara > İstanbul
Ankara-Etimesgut | Saat: 11:58
Ankara-Etimesgut 11:58 23 dk
YHT:Ankara > İstanbul
Bilecik-Merkez | Saat: 12:02
Bilecik-Merkez 12:02 27 dk
YHT:İstanbul > Ankara
Ankara-Polatlı | Saat: 12:02
Ankara-Polatlı 12:02 27 dk
YHT:İstanbul > Ankara
Kocaeli-İzmit | Saat: 12:04
Kocaeli-İzmit 12:04 29 dk
YHT:Ankara > İstanbul
Ankara-Polatlı | Saat: 12:21
Ankara-Polatlı 12:21 46 dk
YHT:İstanbul > Ankara
Sakarya-Arifiye | Saat: 12:25
Sakarya-Arifiye 12:25 50 dk
YHT:İstanbul > Ankara
Ankara-Etimesgut | Saat: 12:31
Ankara-Etimesgut 12:31 56 dk
20.08.2018 11:35:58

TCDD Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefonları

  • Ankara Garı24 Saat Açık
    (312) 309 05 15/336
  • Ankara Polatlı YHT06.30 - 22.30
    (312) 625 59 99
  • İstanbul Pendik YHT05.30 - 22.30
    (216) 354 01 30
  • Arifiye Tren Garı05.30 - 21.00
    (264) 229 44 23
  • Gebze Tren Garı06.00 - 22.30
    (262) 655 78 51
  • İzmit Tren Garı24 Saat Açık
    (262) 321 10 39
  • Eskişehir Tren Garı24 Saat Açık
    (222) 225 55 55
  • Bilecik YHT Garı07.30 - 22.00
    (228) 215 00 31
  • Bozüyük YHT Garı07.00-10.00 / 15.30-22.00
    (228) 315 18 40
Pendik YHT Garına İETT İle Ulaşım:
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan yht hızlı tren saatleri ve diğer bilgiler sadece bilgi amaçlı olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Diğer Menüler