YHT Ankara Konya Ankara Hızlı Tren Saatleri

Ankara > Konya arasında Hergün çalışmaktadır.
Ankara Konya hızlı treni kaç saat? ortalama 1 saat 48 dakika sürmektedir. Hızlı tren bileti ise ekonomik 31 TL olup business seyahatta fiyat 45 TL olmaktadır. Ankara Konya hızlı tren saatlerine aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

  • Paylaş :

Güncelleme : 30 Ekim 2018

YHT Ankara > Konya Hızlı Tren Saatleri

05.04.2018 tarihinden itibaren geçerlidir.

Ankara
Çankaya
Ankara
Eryaman
Ankara
Polatlı
Konya
Meram
Süre
06:4006:5807:2208:2801:48
08:3008:4809:1210:1801:48
09:4009:5811:2601:46
11:2011:3812:0213:1001:50
13:0013:1813:4214:4801:48
14:4014:5815:2216:2801:48
16:2016:3817:0218:0801:48
18:0018:1818:4319:5001:50
20:1020:2820:5221:5801:48
21:4021:5822:2223:2801:48

YHT Konya > Ankara Hızlı Tren Saatleri

05.04.2018 tarihinden itibaren geçerlidir.

Konya
Meram
Ankara
Polatlı
Ankara
Eryaman
Ankara
Çankaya
Süre
06:3507:3908:0408:2001:45
07:3008:3408:5909:1501:45
09:1510:4210:5801:43
10:4511:4912:1412:3001:45
12:3013:3414:0214:1801:48
14:0015:0415:2915:4501:45
15:5016:5417:1917:3501:45
17:2518:2918:5419:1001:45
19:1020:1420:3920:5501:45
22:0523:3323:4901:44

Sefer Günleri : Hergün

TCDD Tren İstasyonları Telefonları

Ankara Garı
24 Saat Açık
(312) 309 05 15/336
Ankara Polatlı YHT
06.30 - 22.30
(312) 625 59 99
Konya Meram YHT Garı
24 Saat Açık
(332) 322 36 70-80

Bilet Gişe Telefon Numaraları

Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
YHT Konya Ankara Ankara-Çankaya 08:20
13 dk
YHT Ankara Konya Konya-Meram 08:28
21 dk
YHT Ankara Konya Ankara-Çankaya 08:30
23 dk
YHT Konya Ankara Ankara-Polatlı 08:34
27 dk
YHT Ankara Konya Ankara-Etimesgut-Eryaman 08:48
41 dk
YHT Konya Ankara Ankara-Etimesgut-Eryaman 08:59
52 dk
YHT Ankara Konya Ankara-Polatlı 09:12
1 s 5 dk
YHT Konya Ankara Konya-Meram 09:15
1 s 8 dk
YHT Konya Ankara Ankara-Çankaya 09:15
1 s 8 dk
YHT Ankara Konya Ankara-Çankaya 09:40
1 s 33 dk
Güncelleme: 22.02.2019 08:07:39
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tcddtasimacilik.gov.tr adresinden alınmakta olup, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara karşı yolplani.com sorumluluk kabul etmemektedir. Yolplani.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumluluk almadığı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.